cedule OK

Československý internetový katalog stránek tříděný dle oborových katagorii a krajů.

Úvod ~ Katalog ~ E-shopy ~ Biokosmetika ~ Firemní zápis

Medová včelí kosmetika

JaHan s.r.o.

ověření

Náměstí prof. Drahoňovského 62

51263 Rovensko pod Troskami

+420 724937999

kosmetika.vceliobchod.cz

Kvalitní medová kosmetika od české firmy Pleva za velkoobchodní ceny. Kompletní sortiment kosmetiky s obsahem medu, propolisu a dalších včelích produktů.

Související články

Včelí medová kosmetika

voda-a-aknekrem.jpg 27.02.2017

Medová kosmetika a včelí produkty

Čistící kosmetika

Na našich stránkách najdete veškerý sortiment kosmetiky a léčiv, které pocházejí ze včelařských produktů. Najdete u nás především kosmetiku od společnosti Pleva, která je zákazníky léty prověřená.

Nabízíme Vám kosmetiku pro ženy, ale také pro muže a děti. Můžete si vybrat z veliké škály krémů a mastí podporující hojení; čistící a pleťové krémy, peelingové, tělové a vlasové přípravky. Med, propolis, mateří kašička nebo také apisin mají skutečné a blahodárné účinky na lidské tělo, čímž jsou pověstné již od dob antiky.

Luxusní kosmetika HoneyLineVšechny produkty, které Vám zde nabízíme, jsou vyráběny tradiční technikou na území Čech a Moravy a je samozřejmostí, že produkty pocházejí z tuzemských včel. Všechny jsou čistě přírodního charakteru, který jen podtrhují hojící, regenerační a omlazující účinky. Pro ještě lepší výsledky jsou k včelím základům míchány i různé bylinné výtažky a další extrakty, které napomáhají zejména léčivým schopnostem.

Reklama