cedule OK

Československý internetový katalog stránek tříděný dle oborových katagorii a krajů.

BIODROGA Hair and Beauty Centre

AESCULAP Praha s.r.o.

ověření

Jungmannova 28

11000 Praha 1

296165+420 141

salonbiodroga.cz

salon@biodroga.cz

Zařazeno:

Salon se nachází v centru Prahy, v těsném sousedství Františkánské zahrady. Tak jako je Františkánská zahrada právem nazývána „oázou klidu a pohody“, tak je i naším přáním, aby se pro Vás stal náš salon světem krásy, který patří jen Vám.

Všichni bychom si občas měli pohladit duši, ošetřit tělo, udělat pro sebe něco příjemného. Vstupte proto do světa krásy a relaxace, nechte se rozmazlit kvalitními profesionálními produkty.

V salonu dostanete kompletní informace o všech službách a pečujících programech, které salon poskytuje. Můžete se zde objednat, velmi rádi Vám poradíme při výběru služby přímo pro Vás. Kvalita je u nás na prvním místě.

Pracujeme s kosmetickými a tělovými produkty BIODROGA Institut,
používáme vlasovou kosmetiku REDKEN, produkty k péči o nohy GEHWOL a dekorativní kosmetiku SANS SOUCIS. V našem salonu najdete také luxusní přípravky řady FUTURESSE, exkluzivní péči o pleť, která využívá zázračných účinků extraktu z lotosu a která splňuje nejnáročnější standardy. Všechny tyto produkty lze v našem salonu zároveň koupit na následnou domácí péči.

Nabídneme Vám klid a pohodu, dostatek soukromí. Budete skryti před shonem všedního dne, plně si vychutnáte služby, které si zasloužíte. Přejeme si, abyste od nás odcházeli plni klidu, duševní a tělesné harmonie. A přejeme si, abyste se k nám, do světa krásy a relaxace, opět rádi vraceli. Chceme si Vás hýčkat! .

Reklama