cedule OK

Československý internetový katalog stránek tříděný dle oborových katagorii a krajů.

Elektrické skútry pro seniory a handicapované

Petr Korbelář

23%

hodnoceni

K Pasekám 273/5680

76001 Zlín

+420 739611249

www.skutry-pro-postizene.com

korbelar.petr@seznam.cz

Prodej, servis a renovace elektrických skútrů pro seniory a handicapované. Jako jediní v České a Slovenské republice provádíme renovace elektrických skútrů. Poradenskou službu zajišťuje vozíčkář s dlouholetými zkušenostmi z používání těchto vozíků.Související články

Víte, co jsou elektrické skútry pro seniory a tělesně handicapované?

+bt_6.jpg 07.08.2017

Tyto elektrické skútry slouží pro hůře se pohybující nebo vůbec nechodící spoluobčany. Elektrické skútry se ovládají rukama a dokonce jsou přizpůsobené jenom na ovládání jednou rukou.

Na tyto skútry není potřeba řidičské oprávnění, protože to nejsou dopravní prostředky, ale kompenzační pomůcky pro seniory a tělesně handicapované.

Můžete se na nich pohybovat na chodnících, přechodech pro chodce i na silnicích při dodržování bezpečnosti a pravidel silničního provozu.

Elektrické skútry se využijí k návštěvám doktorů, přátel, obchodů, restaurací, k výletům do přírody apod. Tyto vozíky nás vrátí zpět do plnohodnotného života. Jsem vozíčkář a elektrické skútry používám již 10 let.

FirmaMARTONI nabízí kvalitní elektrické skútry po celkové renovaci v bezvadném stavu se záručním a pozáručním servisem. Tato firma provádí jako jediná v České a Slovenské republice servis a kompletní renovace elektrických skútrů i pro zákazníky, kteří si je zakoupili u jiného prodejce.

Na nákup elektrického skútru už nejste sami!

Reklama

Banner 206 x 600