cedule OK

Československý internetový katalog stránek tříděný dle oborových katagorii a krajů.

Úvod ~ Nástěnka PR článků ~ Článek Super-trefa.cz má novou rubriku kultura

PR článek

Super-trefa.cz má novou rubriku kultura

super-trefa.cz
kultura.jpg

Mnoho z nás zaprotestuje, že toto téma ho nebere. Kultura byla a bude vždy považována za něco navíc. Aby taky ne, když původ má v latinském „cultura“ (něco, co je třeba pěstovat) a když přidáme další slova jako je film, hudba, literatura, umění a nebo divadlo, už každý pochopí, že se ho to týká. Super-trefa.cz nebude své čtenáře přesvědčovat o potřebnosti kultury. Beztak se to děje samovolně.

Něco jako kultura není pro mě a zalehl na gauč a pustil televizi

No, když vás kultura nebere, tak se na tu televizi nedívejte. Nesledujte stažené filmy, nekupujte si DVD a vůbec se na nedívat na filmy a už vůbec nechoďte ani do kina. Neposlouchejte vaši oblíbenou hudbu, kterou může klidně být heavy metal, country a nebo třeba dechovka. Toto všechno se totiž dá považovat za kulturu, protože co? Protože toto vše nás nějakých způsobem obohacuje a co vyhledáváme? Už chápete význam z latinského „cultura?

Získáváme jiný pohled a vzděláváme se

Zmiňované filmy, seriály, naše oblíbena hudba a jiné podobné „kulturní“ témata na nás mají vliv. Formují nás a předávají nám něco … Kulturní pořady nám ukazují vzorce chování, jednání lidí v různých situacích, uklidňuje či vzrušuje nás naše oblíbená hudba. Nepolemizujme o kvalitě, protože tady by se názory velmi lišily. Magazín Super-trefa.cz má rubrika kultura, která sděluje a komentuje kulturně společenská témata.

Blok recenzí i zajímavých tipů

Nezávislý pohled magazínu může mít výhodu v jiném pohledu. Určitě to není kritika hudební, filmová či divadelní. Ani televizní či jiná. Je to názor redakce a nebo redaktora. Není to reklama a ani upoutávka. Je to sdělení informací i s jejích výsledkem. Líbilo se mi to a nebo ne?

Internetová média mají samozřejmě možnost kulturní článek různě komentovat i čtenáři článku. I to přináší dalšími čtenůřům náhled a možnou orientaci. Jestliže je výsledkem četných komentářů třeba „ten film nestojí za nic“ a známý filmový kritik ho třeba doporučuje, běžte se do toho kina přesvědčit sami. Sami pak můžete udělat vlastní hodnocení.

Reklama