cedule OK

Československý internetový katalog stránek tříděný dle oborových katagorii a krajů.

Úvod ~ Nástěnka PR článků ~ Článek MASIVNÍ POSTELE A LUXUSNÍ LOŽNICE Z MASIVU OD ČESKÉHO VÝROBCE ECLISSI

PR článek

MASIVNÍ POSTELE A LUXUSNÍ LOŽNICE Z MASIVU OD ČESKÉHO VÝROBCE ECLISSI

www.eclissi.cz
postel_z_masivu_vento_pohled_na_celo_u_hlavy.jpg

Je před Vámi rekonstrukce ložnice nebo budete řešit její vybavení v novém domě? Pak určitě kromě podlahy, barevného provedení stěn a dekorací budete řešit materiál a design postele nočních stolků, komod a případně i skříně. Materiál, ze kterého bude nábytek vyrobený, by měl být co možná nejtvrdší. Důvodem je jeho celková pevnost a tím i předpoklad, že vám dlouho vydrží. Design a barevné provedení, je pak samozřejmě individuální záležitostí.

MÁME PRO VÁS TYP NA KVALITNÍ POSTELE

Český výrobce firma ECLISSI specializující se na výrobu luxusního ložnicového nábytku z exotických dřevin, má ve své nabídce kvalitní masivní i luxusní postele z MALAJSKÉHO DUBU. Tento materiál má větší pevnost a odolnost než u nás běžně dostupné dřeviny. Výrazná je i jeho kresba, která v kombinaci s moderními odstíny mořidel působí velmi svěže a moderně. 

KVALITA ŘEMESLNÉHO ZPRACOVÁNÍ PLNĚ KORESPONDUJE S KVALITOU EXOTICKÉHO MATERIÁLU

Použité materiály stejně tak jako řemeslné zpracování je na špičkové úrovni a firma si je pečlivě hlídá. Celý sortiment je rozdělen do třech kolekcí ve, kterých najdete. Moderní masivní postele v minimalistickém stylu, manželské postele s úložným prostorem, designové a luxusní postele.  Jednotlivé postele doplňují noční stolky a designově zajímavé komody. V nabídce najdete i doplňky v podobě úložných prostorů, boxů, roštů a matrací. Finální povrchová úprava je řešena v duchu ekologie vodouředitelným polomatným lakem či přírodním nebo tónovaným olejem. Hledáte-li zajímavou a především kvalitní ložnici nebo jen postel, kterou nebude mít každý, zkuste výrobky z malajského dubu od firmy Eclissi – postel z masivu.

Ručíme Vám za to, že vydrží desítky let a jen tak nezevšední. 

Reklama