cedule OK

Československý internetový katalog stránek tříděný dle oborových katagorii a krajů.

Úvod ~ Nástěnka PR článků ~ Článek Spí se Vám dobře?

PR článek

Spí se Vám dobře?

www.eclissi.cz
nevesed.jpg

POSTEL DŮLEŽITÝ KUS NÁBYTKU

Více jak 1/3 života trávíme v posteli a proto se určitě vyplatí si jí pečlivě vybrat. Je zvláštní jak tomuto nábytku věnuje spousta lidí tak málo pozornosti, přesto že dobrý spánek ovlivňuje naší náladu a zdraví. Odborníci tvrdí, že během spánku čerpáme až 90% psychických a fyzických sil.

JAK BY KVALITNÍ POSTEL MĚLA VYPADAT?

Nejvhodnějším materiálem rámu postele je masivní dřevo, které je zdravotně nezávadné a vydrží zpravidla desítky let. Vyplatí se tedy do něj investovat. Každý materiál, ať přírodní či umělý něco vyzařuje a proto je dobré pokud to myslíte se zdravím spánkem vážně, obklopit se především přírodními materiály.

DŮLEŽITÉ JSOU ROZMĚRY MASIVNÍ POSTELE

Výška postele by včetně matrace měla být 50-65 cm. Starší lidé by měli vybírat vyšší ložnou plochu. Bude se jim tak lépe vstávat. U délky postele platí pravidlo 25 cm. To znamená, že k naší výšce přičteme 25 cm a dostaneme tak ideální délku postele. “ vysvětluje Milan Holubička majitel firmy ECLISSI,,

MATRACE A ROŠT DŮLEŽITÁ SOUČÁST MASIVNÍ POSTELE

Na kvalitní matraci a roštu se nevyplatí šetřit. Tyto dvě věci spolu souvisí a vzájemně se doplňují. Při výběru se vyplatí navštívit specializovanou prodejnu, kde Vám odborně proškolený prodejci poradí. Mate navíc možnost si matrace a rošty vyzkoušet.

NEBOJTE SE ODLIŠIT OD OSTATNÍCH

Na našem trhu je řada kvalitních výrobců ložnic, u kterých lze vybrat novou postel. Firma ECLISSI je jednou z nich, ale na rozdíl od těch ostatních se specializuje na výrobu masivních postelí a ložnic z exotických dřevin, které jsou tvrdší a kvalitnější než u nás běžně používané dřevo.

VYBÍREJTE SVOJI MASIVNÍ POSTEL PEČLIVĚ A SPĚTE DOBŘE 

Reklama